Loading

HAKKIMIZDA

Mudanya yolunda ailenizle ve sevdiklerinizle gidebileceğiniz Bademli Et Mangal sizler için nefis menü seçenekleri sunuyor. Bursa’nın en çok tercih edilen et lokantalarından biri olan Bademli Et Mangal’da tüm ızgara çeşitlerini bulabilirsiniz.

Özel davet ve toplantılarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilir, sıcak ve samimi ortamımızda misafirlerinizi keyifle ağırlayabilirsiniz.

Bademli et mangal
İftar Bursa Bademli et mangal

Bademli Et Mangal yeni mimarisiyle kaldığı yerden sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Geçmişte bıraktığımız sağlam adımların ardından ulaştığımız nokta, sektöründe hizmet ve mimarisiyle emsal olacak, adından çok söz ettirmeye devam edecektir.

Bademli Et Mangal ailesi olarak uzun zamandır hizmetinizdeyiz, yıllardır emek ve özveriyle büyüttüğümüz işletmemiz sizlere sürekli daha iyisini üretebilmek için 20 yıldır durmadan çalışıyor. Bursa’da et mangal ve kendin pişir yöntemiyle müşterilerine kendi yiyeceklerini istedikleri kıvamda hazırlayabilecekleri bu deneyimi Bursa’da uzun yıllar sürdürebilen ilkelerinden ödün vermeyen müşteri memnuniyeti odaklı titiz ve güvenerek tüketebileceğiniz ürünleriyle sizlere hizmet vermeye devam edecektir.

Bademli Et Mangal olarak misyonumuz her zaman sağlıklı, kaliteli ve taze ürünlerden,hijyenik bir ortamda ürünler üretmek ve bu üretilen ürünlere görsel itina ve yeteneklerimizi de katarak misafirlerimize leziz ürünler sunmaktır. Biz, önceliğimiz olan müşterilerimize her konuda en yüksek değerde hizmet sunmak, en üst düzeyde müşteri memnuniyeti oluşturmak, güven ve dostluğu kazanmayı başarmak, kaliteli standartları ve etik değerler doğrultusunda hizmet anlayışımızdan ödün vermemek ve Hayatınıza Renk ve Mutluluk Katmak için varız…

Sizlere standartların üzerinde lezzetler sunabilmek için gerekli olan tüm ürünlerin özenli seçimi ve bu ürünlerin gıda mühendisimiz ile birlikte sağlıklı ve hijyenik ortamlarda hazırlanarak yemeklerin üretilmesini sağlamaktır. Örnek gösterilen bir marka bilinci yaratmak. Sunduğu hizmetlerle sektöründe öncü olmak ve farklılık yaratmak. Tüm müsterilerimizin desteğini alarak ürün ve hizmet kalitemizi her an yükseltmek. Sektörde yaratıcı, yenilikçi ve dinamizm için sürekli ve kalıcı kılmak en temel hedeflerimizi oluşturmaktadır.

20 Yıl Önceki Açılışımız

Ailemiz

BADEMLİ MARKA TESCİL

NOSTALJİ